Mikrobiom

Přemýšleli jste někdy ...

... jak se mají vaše vnitřní orgány?

... jak funguje vaše trávení?

... jak lze ovlivnit naši imunitu skrze zdravý střevní mikrobiom?

Zkuste si sami sobě pravdivě odpovědět a ohodnotit na stupnici od 1 do 10, v jakém stavu je vaše imunita, trávení a metabolismus, kdy je 1 – nízká úroveň, 10 – nejvyšší úroveň.


Zajímá vás téma zdraví a víte, že kvalita střevního mikrobiomu ovlivňuje naši imunitu, psychiku, nálady, kondici a celkovou energii? Existuje cesta, jak svůj mikrobiom celkem jednoduše a efektivně vyladit a jak se znovu dostat do fyzické i psychické kondice.Vezměte své zdraví do svých rukou a sjednejte si osobní konzultaci, kde probereme Váš zdravotní stav, všechny dotazy a možnosti nápravy.
  • Pro naši imunitu, trávení a metabolismus je nezbytná správná funkce střevního mikrobomu. Základem našeho zdraví je prevence a zdravý životní styl.
  • Naše střevo je základem zdraví, protože vstřebává do těla živiny z potravy a brání před vstupem patogenů a toxinů. Ovlivňuje naše nálady a to, co budeme jíst.
  • Narušený střevní mikrobiom stojí za řadou nemocí, jako je autoimunitní onemocnění, špatné trávení, únava, nespavost, kožní potíže, osteoporóza, reprodukční a gynekologické potíže atd.
  • Protože každý člověk je jiný, potřebuje individuální probiotika, které "opraví" porušený jeho střevní mirobiom. Probiotika na míru se připravují na základě vyhodnocení "Microbiome Test".
  • Kúra probiotik ve formě sirupu se užívá 6 – 12 měsíců a jsou vhodné pro dospělé
    i děti.
  • Zajímá vás více? Sjednejte si konzultaci na tel. 777 204 028

Poradna "Zdravá střeva"

ZDARMA KONZULTACE

Využijte 30 minut osobní či on-line konzultace zdarma, kde probereme vaši aktuální situaci a vaše potřeby.

Probiotika na míru vám mohou výrazným způsobem harmonicky podpořit vaše zdraví fyzické, psychické, a také finanční. 

Kůra probiotik ve formě sirupu se užívá podle závažnosti potíží či jako prevence od 1 až více měsíců. Ideální jsou i pro vaše malé děti, které neumí či nechtějí polykat tablety.

Dejte své zdraví na první místo a domluvte si se mnou termín.