Michaela Sklářová

                                                                       „Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!“

Mám hluboký respekt k životu a opravdový zájem na vytváření společnosti, která uznává smysluplné hodnoty, ctí přírodu a člověka jako celistvou bytost. Věřím, že jedinou investici, kterou nám nikdo nikdy nevezme, je investice do nás samých – vlastního zdraví, vzdělávání, osobního rozvoje a porozumění sobě a životu v plné šíři. 

Pár slov o mně

Věřím, že lidé se nejlépe učí skrze vlastní prožitky, které mohou uplatnit v běžném životě. Ve svých programech chci lidem ukázat úzkou propojenost mezi naší fyzickou, psychickou, mentální, spirituální složkou. A také, že jejich opomíjení vede ke ztrátě zdraví, rychlému stárnutí či nedostatku radosti a vnitřní spokojenosti v našem životě.

Řešením je poznat své vnitřní i vnější zdroje, naučit se je aplikovat v každodenním životě. Systém "Tao", ze kterého čerpám, je cesta, která nabízí člověku získat takové prožitky, z nichž může čerpat každý den a které ho posunou vpřed na cestě ke zdraví, mládí a za poznáním. Cesta, která je v neustálém kontaktu s přírodou a vesmírnými zákony, je logická, přirozená a ve své podstatě jednoduchá. V současné době propojuji východní poznatky s moderní psychologií, především s metodami zaměřené na traumaterapii.

Michaela Sklářová
Michaela Sklářová

Za dobu mé více jak 20leté praxe čchi-kung a jógy jsem měla tu čest poznat a spolupracovat s řadou zajímavých osobností a učitelů. Vytvořila jsem řadu jedinečných projektů, kurzů a studijních programů pro zájemce z řad široké veřejnosti i pro budoucí lektory. Nabízím individuální poradenství, ozdravné programy a pobyty v ČR i v zahraničí. Připravuji speciální vzdělávací projekty do škol, firem a institucí, které mají zájem o harmonický, zdravý a spokojený život.

Slova, která vystihují moji podstatu jsou: láska, pravda, vášeň, energie.

"Když vytváříme harmonii ve své mysli a srdci, nalézáme ji i ve svém životě".

Těším se na setkání s Vámi!

MichaelaProjekty

Již 20 let se věnuji čínskému umění čchi-kung, meditační a relaxační praxi. Současně s tím do mého života přišla
 i další témata, o která se zajímám - tajemství omlazování a dlouhověkosti, vědomá sexualita, zdravý životní styl, bojová umění, cestování a poznávání nových zkušeností i radostí v každodenním životě. Stále se rozvíjím, vzdělávám a ráda setkávám s řadou zajímavých lidí.

Webinář
Webinář

Jak jste na tom se svojí energií?

Cítíte se často unavení, přehlcení, přepracovaní? Jste ve spěchu? Nemáte na nic náladu? Nebo jste dokonce na pokraji vyhoření? Nevíte, jak se znovu nastartovat a cítit se dobře?

Pokud chcete znát tajemství, jak být plný energie, žít naplno
 a užívat si s radostí vše, co k nám přichází, přihlaste se na webinář Energetický nakopávač ZDARMA!

Zmapujete si 3 oblasti života, které zásadně ovlivňují vaši energii a zdraví!

Dozvíte se, čím si svoji vnitřní energii blokujete a jak se znovu dostat do pohody a jak si vnitřní harmonii dlouhodobě udržet. 


Reference

Je velmi těžké slovy vyjádřit, jak úžasné
a silné prožitky mám ze sedmi dnů, které jsme spolu strávily na Capo Vaticano. Jako by se mi život obrátil vzhůru nohama, síla zážitků a setkání s báječnými lidičkami je nepopsatelná.  Děkuji za tvou masáž, za cvičení, za úsměv, za tvůj pohled na život. 

Iva

Ve středu jsem byla na ČCHI-KUNGu pro ženy a cítila jsem, že jsem se opět ocitla (jistě ne náhodou) na správném místě:-). Našla jsem přesně to, co poslední dobou potřebuju, tak nějak mi to celé zapadá do mého současného rozpoložení. Chtěla bych se přihlásit na navazující kurz...

Jana Š.

Chtěl bych moc poděkovat za včerejší večer, bylo to poučný a intenzivní. Nečekal jsem nic a dostal mnoho. Po závěrečné meditaci jsem v duchu prosil, abych tam mohl zůstat sedět navždy:-). Tak hluboko jsem se v meditaci ještě nedostal, přitom trvala jen chvilku!
Ještě jednou děkuji. 

Dan B.

Napište mi